Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozidel

Potřebujete půjčit spolehlivý a reprezentativní vůz v Brně či jeho okolí, za nejnižší cenu? Obraťte se na naší autopůjčovnu. Specializujeme se na krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů.

Autopůjčovna Brno

Potřebujete půjčit osobní automobil na několik hodin nebo na delší čas v Brně či blízkém okolí? Pak není nic jednoduššího, než se obrátit na naší Autopůjčovnu Brno. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky vozů a dalšího vybavení. Můžeme vám rovněž nabídnout užitkové vozy, pickupy a vozíky, za nejvýhodnější ceny na trhu.

Naše autopůjčovna působí v centru Brna. Není problém přistavit vůz kdekoli po městě zcela zdarma, po domluvě odvezeme vůz i do blízkého okolí, popř. při dlouhodobém pronájmu kdekoli po České republice.

Autopůjčovna Brno patří mezi nejlevnější půjčovny aut, které mají ve své činnosti půjčování osobních vozů i užitkových vozů. Řadíme se mezi největší a nejspolehlivější autopůjčovny v České republice. Díky tomu můžeme garantovat nejvyšší úroveň poskytovaných služeb.

Autopůjčovna Brno nabízí kvalitní vozy

Vyberte si u nás vůz podle vašich potřeb. K dispozici jsou našim zákazníkům vozy značky Škoda, se základní i příplatkovou výbavou. Autopůjčovna Brno se může pochlubit velkým vozovým parkem, ze kterého si vybere opravdu každý zákazník. Cílem naší autopůjčovny je splnit přání všech, i těch nejnáročnějších zákazníků.

Půjčujeme dieselové i benzinové vozy s různým obsahem. Disponujeme osobními vozy s manuální i automatickou převodovkou. K vozům si můžete vybrat z naší široké nabídky vybavení, jako je například střešní box, držák na kola, autosedačka, držák na lyže, GPS navigace apod.

Autopůjčovna Brno garantuje nejvýhodnější pronájem aut

Pronajměte si od naší Autopůjčovny Brno svůj vybraný vůz na několik hodin nebo na neomezeně dlouhou dobu a získejte všechny výhody pro soukromé osoby i podnikatele. Jsme největším poskytovatelem krátkodobých pronájmů a nejvýhodnější autopůjčovna pro dlouhodobý pronájem osobních vozů. Poskytneme vám nadstandardní služby v ceně pronájmu vozu.

Výhody pronájmu vozů u naší autopůjčovny

  • jsme nejlevnější autopůjčovna v Brně a okolí
  • v případě poruchy garantujeme okamžité přistavení náhradního vozidla
  • všechna naše vozidla mají dálniční známku
  • uvedené ceny za pronájem jsou konečné
  • neúčtujeme ujeté kilometry, ale dobu pronájmu
  • půjčujeme osobní vozy, pickupy i vozíky

Vyzkoušejte náš operák

Potřebujete ke svému podnikání automobil, ale zatím se vám nevyplatí investovat do svého vlastního vozu? Pak vyzkoušejte náš operativní leasing na zkoušku. Zákazníkům nabízíme výhodný dlouhodobý pronájem osobního vozu za nejnižší cenu, která zahrnuje pravidelný servis, opravy vozu, povinné ručení, výhodné havarijní pojištění, dálniční známku pro dálnice v České republice a pravidelné přezouvání pneumatik.

Operák na zkoušku i dlouhodobý pronájem nabízíme všem soukromým osobám i podnikatelům, kteří nechtějí řešit starosti spojené s provozem vozidla, nebo chtějí ušetřit finance za všechny povinné úkony, které musí jako majitelé osobních vozů pravidelně zajišťovat.

Půjčte si osobní vůz od nás

Nedělejte si starosti, kde sehnat osobní automobil na cestu k moři nebo kde sehnat služební vůz na několik týdnů v měsíci. Vyberte si u nás vůz podle svých potřeb za ty nejlepší ceny v Brně a okolí. Naše vozy nabízí komfortní cestování i reprezentativní vzhled. Objednejte si právě nyní osobní vůz nebo pickup, prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky a domluvte si s naším specialistou čas a místo vyzvednutí vašeho vybraného vozu.

Autopůjčovna Praha nabídka

Škoda Fábia III TSI
Škoda Fábia III TSI
Škoda Octavia combi
Škoda Rapid 1.4 DSG
Škoda Rapid 1.4 DSG