PR článek: Půjčovna dodávek aneb proč si půjčit dodávku?

V životě se nám mohou přihodit jisté situace, které vyžadují rychlou reakci. Například při stěhování, kdy nutně potřebujeme odvést nějaký materiál, nábytek či jiné vybavení, určitě potřebujeme víc než jen osobní auto. Pokud ovšem nedisponujeme zrovna velkou dodávkou, je na řadě dodávku si půjčit.

Pronájem dodávky

Na trhu dnes najdeme mnoho firem, které ve své nabídce mají i půjčení dodávek. Solidní jednání a kvalitní vozy jsou jejich vizitkou a na nás je, abychom si vybrali, pro kterou se rozhodneme. Samozřejmě, že existují určité faktory, které jsou pro nás v tu chvíli důležité a i na to je třeba myslet. Jde především o cenu půjčené dodávky, velikost, dobu pronájmu a samozřejmě technický stav vozu.

Výhody půjčené dodávky

Ale není to jenom o stěhování. Půjčenou dodávku oceníme především tehdy, pokud máme třeba početnější rodinu a chystáme se na rodinný výlet. Spolehlivě nám rádi a ochotně poradí zaměstnanci půjčovny. Klienti nejsou prakticky ničím omezováni. Mohou vyrazit kamkoliv se jim zachce, pokud budeme potřebovat třeba speciální vybavení, i tohle vše nám spolehlivé půjčovny mohou nabídnout.

Pro nás uživatele půjčení dodávky znamená neplacení pojistky, odpadá i starost s dálničními známkami. Pokud se chystáme ve větší skupině na dovolenou, je osobní dodávka to pravé řešení. Nemusíme tak jet dvěma vozy. V případě poruchy se o vše postará firma pronajímající vozy.

Cenově dostupné vozy pro každého

Pokud máme v úmyslu půjčit si dodávku na určitou dobu, je to výhodné i cenově. Koupě takové užitkové dodávky by nás přišla na daleko větší peníze. Samozřejmě záleží na okolnostech a na našem rozhodnutí. Pronájmem dodávky na rodinnou dovolenou nám sníží cestovní náklady a volné dny si tak můžeme užít s rodinou na plno.

Výběr půjčovny

Jak už bylo zmíněno, firem na trhu, které se zabývají půjčováním dodávek a užitkových vozů je mnoho. Pokud uvažujeme o půjčení takového užitkového vozu ať už na cokoliv a stále tápeme, pro kterou firmu se rozhodnout, jsou vhodným pomocníkem recenze a reference zákazníků, kteří se rádi podělí o své zkušenosti. A hlavně pozor! Nejlevnější služby nemusejí znamenat ty nejlepší.


Autopůjčovna Praha nabídka minibusů

Ford Transit minibus 8+1
Ford Transit minibus 8+1
Ford Transit – 6 míst
Ford Transit – 6 míst
Ford Transit minibus 8+1
Ford Transit minibus 8+1