Partneři

Služby taxi na letiště Praha – Taxi Praha přináší pohodlnou dopravu z i na letiště Václava Havla.

Kvalitní MZ auto – autoservis Praha-západ,opravy aut veškerých značek.

Kompletní nabídku vymezovacích kroužků různých průměrů najdete na http://www.vymezovaci-krouzky.cz/. Vyberte si ty své nebo si nechte poradit v poradně pana Kroužka.

Kvalitní 3d fólie na nejrůznější předměty nabízí životnost přesahující 10 let. Lze je aplikovat na nesavé, hladké i různě zakřivené předměty. Snadno tak změníte jejich barvu nebo oživíte původní vzhled. Na této stránce se dozvíte, jaké výhody a využití trojrozměrné fólie na předměty nabízí.

Nabídka svatebních vozů! Podívejte se na luxusní káry na vaší svatbu. Svatební vozy prvotřídní kvality a luxusu!

MZ auto – autoservis Praha-západ,opravy aut veškerých značek.

Servis a iphone, apple zařízení rádi a rychle opraví zde!

Vysokotlaké čističe KÄRCHER – rychlé a důkladné čištění kola nebo auta. Čisticí prostředky a autokosmetika.

Satter Clean 2000 – autorizovaný prodej čisticí a úklidové techniky KÄRCHER. Vysokotlaké a parní čističe, aku stěrky a vysavače, mechanické zametače.

Domov
Nejen rošt s matrací ale ipostele z masivu určují Váš kvalitní spánek.

Půjčsimě.eu – půjčovna dodávek a užitkových vozů. Nabízíme pronájem dodávek, které jsou pravidelně kontrolovány. Naše užitkové vozy mají dálniční známky a mohou jezdit po celé Evropě.

Výkup-automobilů.cz – specializujeme se na výkup autovraků všech světových značek a modelů. Výkup autovraků poskytujeme na území celé České republiky a to každý den. Vykupujeme autovraky, auta havarovaná i auta úplně nepojízdná. Nabízíme rychlé jednaní, profesionální přístup a peníze v hotovosti.

Italské automobily Fiat, Lancia, Alfa Romeo – servis a prodej – AUTO-Plesl s. r. o.