Bezpečnostní opatření (COVID-19)

Vzhledem k aktuálním událostem jsme pro vás připravili přehled opatření a nových nařízení, které se týkají přímo našich zákazníků a vozidel autopůjčovny.

Dezinfekce vozidel

  • Auta po každém použití dezinfikujeme ozónovým generátorem. Tato procedura likviduje veškeré bakterie, viry, zápachy a zanechá pouze vyčištěný vzduch
Dezinfekce auta ozónem
Dezinfekce auta ozónem
  • Pro snížení možnosti přenosu koronaviru na dalšího zákazníka či zaměstnance autopůjčovny, jsme zavedli zvýšené čištění dezinfekcí jak kompletního interiéru a kritických míst doteků, tak i klíčků a dokladů od vozidla.
  • Kompletní interiér je silně dezinfikován. Prosíme, pokud můžete, vždy alespoň kritická místa (zvýrazněná na obrázku) utřete dezinfekčním hadříkem nebo jiným čistícím prostředkem.
Nejčastější místa doteku s velkou pravděpodobností přenosu viru.

Předání vozidla

  • Pro snížení mezilidského kontaktu na minimum upřednostňujeme veškeré platby pomocí bezkontaktního platebního terminálu, který stejně jako vozidlo pravidelně dezinfikujeme. Podporujeme všechny nejpoužívanější výrobce karet.
  • Pokud je to možné, zálohu za vozidlo předávejte v obálce a v co nejmenším možném počtu bankovek.
  • Snažte se při předání využívat jednorázové gumové rukavice.
  • Při předání si nepodáváme ruce, nosíme roušku či jiný ochranný prostředek a snažíme se omezit mezilidský kontakt na minimum.

Parkování

Od pondělí 16.3. do odvolání, jsou dočasně zrušené parkovací zóny v Praze 1 až 9. Toto opatření usnadňuje přístupy primárně pro zdravotníky, pečovatele a nemocné lidi.

Předem se omlouváme za všechna opatření a způsobené komplikace, věříme, že se všichni z této situace brzy dostaneme. Pokud máte jakýkoliv dotaz, využijte náš kontaktní formulář nebo telefon (+420) 602 333 021

Děkujeme,
Autopůjčovna Milan