K pronájmu vozidla nabízíme bezplatné bonusy

Zákazníci, kteří se rozhodnou pronajmout si vůz v půjčovně, by se dali rozdělit do dvou základních kategorií. Na ty, kteří využití této služby dopředu plánují a na zákazníky, kteří řeší nenadálou situaci a potřebují automobil akutně. Ať už se jedná o první nebo druhý případ, reagujeme vždy pružně a bezodkladně.

  • Navíc se snažíme vám celý proces co nejvíce usnadnit.
  • Důkazem tohoto tvrzení je například to, že jsme připraveni vám přistavit automobil na adresu vašeho trvalého či přechodného bydliště anebo na adresu sídla vaší firmy.

Zjednodušíme vám také přílet z dovolené nebo pracovní cesty ze zahraničí. Náš automobil na vás bude čekat na letištním parkovišti. Pokud si to budete přát, pak se můžete naším vozem na letiště také před odletem dopravit. O automobil se pak už nemusíte starat. Sami si ho odvezeme.

Na rodinnou dovolenou se spolehlivým vozem

Zapůjčit si vůz je výhodné například na cestu na rodinnou dovolenou po České republice. V ceně je totiž neomezený počet ujetých kilometrů. Jestliže se vydáte do zahraničí, pak se na finanční stránce jistě dohodneme tak, aby to vyhovovalo oběma stranám.

  • Pomůžeme vám také v oblasti cestování s dětmi.
  • Pro tyto případy jsou vám bezplatně k dispozici dětské sedačky a podsedáky.

Nabízíme osobní vozy značek Škoda a Ford. V nabídce ale nejsou pouze osobní automobily. Náš vozový park disponuje také MINIBUSY FORD TRANZIT BUS 8+1. Naše nabízené vozy jsou vybavené také moderními prvky proti krádeži. Veškerá vozidla mají imobilizér a zámek řadící páky. Řešit nemusíte ani otázku zákonného nebo havarijního pojištění. O všechno už jsme se postarali my. Pravidelně a v souladu s předpisy také přezouváme letní či zimní pneumatiky.

  • Rezervace vozidla je výhodná i v tom, že se vám plně časově přizpůsobíme.
  • A tím pádem vám ušetříme nejen čas, ale i finance.