Pronájem vozidla na letišti v Praze Ruzyni

Očekáváte přílet vašich příbuzných nebo přátel ze zahraničí na pražském letišti? Pak byste jim mohli nabídnout kromě tradiční prohlídky pražských památek i výlet autem za krásami naší vlasti.

Za tímto účelem si lze pronajmout vůz přímo na ruzyňském letišti. Budete jej mít k dispozici přistavěný k odbavovací hale, případně dle domluvy zaparkovaný na některém z parkovacích míst v blízkosti odletových terminálů. Vozidla se pronajímají na jednodenní či vícedenní akce a není problém zajistit vozidlo třeba týdenní či čtrnáctidenní dovolenou.

Tábor

Rádi bychom vám nabídli možnost výletové trasy do Jižních Čech. Je to oblast z hlediska turistického ruchu nesmírně atraktivní, doslova posetá historickými i přírodními památkami, a na silničním spojení z Prahy je jedním z prvních zajímavých měst bývalé husitské centrum Tábor. Městská památková rezervace se rozprostírá nad řekou Lužnicí a město si můžete prohlédnout i z výšky kostelní věže nebo z vyhlídkové věže Kotnov u Bechyňské brány.

České Budějovice a Český Krumlov

Jihočeská metropole vám také má co nabídnout. Kromě Černé věže a náměstí Přemysla Otakara II. je tu krásný soutok Malše s Vltavou, městský park Stromovka a stezka pro cyklisty a in-line bruslaře podél Vltavy, která vede až k zámku v Hluboké nad Vltavou.

Městská památková rezervace a zámek v Českém Krumlově také patří ke skvostům, za nimiž se vypravují lidé z celé Evropy a dokonce i z jiných kontinentů.

Třeboňsko a horní Lužnice

Dalším jihočeským klenotem je Třeboň, je tu překrásné náměstí, zámek, rybník Svět a nedaleko odtud i největší český rybník Rožmberk. Krajina je nesmírně líbezná, posetá rybníky, umělými stokami a doplněná řekou Lužnicí, jejíž písečné dno láká ke koupání, a jsou tu také zatopené pískovny u Veselí nad Lužnicí a u Suchdola nad Lužnicí. Pokud si v těchto místech zařídíte ubytování a zamíříte sem s vozem z autopůjčovny na ruzyňském letišti, určitě se tu nebudete nudit.